کانادا جزو کشورهای توسعه یافته بزرگ است که رشد اقتصادی قابل توجهی دارد. بالا بودن کیفیت زندگی، پایین بودن هزینه ها و مالیات و داشتن اقتصاد قوی از جمله دلایلی هستند که کانادا را به مقصدی جذاب برای افرادی که در پی مهاجرت کاری هستند تبدیل کرده است.

با اخذ ویزای کاری کانادا، می توانید به صورت موقت در این کشور اقامت داشته باشید و در صورت تمدید قرارداد کاری، می توانید ویزای کاری خود را تمدید کنید.

در ابتدای این راه، شما نیاز به یک پیشنهاد کاری از یک شرکت یا کارفرمای کانادایی دارید، پس از آن باید برای دریافت work permit یا اجازه کار و ویزای کاری اقدام کنید.

برای دریافت پیشنهاد کاری، داشتن مدرک تحصیلی از موسسات کانادایی یا سابقه کار در شرکت های کانادایی بهترین مزایا به شمار می روند اما تسلط داشتن به زبان های انگلیسی و فرانسه نیز نقطه قوت بزرگیست.

توجه داشته باشید که ویزای کاری کانادا با سیستم اکسپرس اینتری یا همان روش نیروی ماهر کاملا متفاوت است. در روش اکسپرس اینتری افراد برای اخذ اقامت دائم رقابت می کنند و بر اساس مهارت ها و ویژگی هایشان امتیاز دریافت کرده و رتبه بندی می شوند. البته داشتن پیشنهاد کاری یک امتیاز بسیار مثبت برای فرد به حساب می آید اما ممکن است که افراد پذیرفته شده از روش اکسپرس اینتری، شغلی نداشته باشند و صرفا به خاطر شرایط و ویژگی های خوب امتیاز بالا گرفته و موفق به دریافت اقامت دائم شوند.

لازم به ذکر است، در حال حاضر روش های بسیاری برای مهاجرت به کانادا وجود دارند که توضیح تمامی آن ها ممکن نیست لذا برای آگاهی از بهترین روش های مهاجرت به کانادا بسته به شرایط شما، فرم مشاوره ویزای کاری ما را تکمیل کرده و منتظر ارتباط کارشناسان ما بمانید.

 

 

 

 

You don't have permission to register